War Thunder

War Thunder to całkowicie darmowa gra MMO poświęcona tematyce samolotów bojowych z czasów II wojny totalnej.
Wyłącznie od ciebie zależy, która strona potyczki będzie mogła cieszyć się twoim wsparciem i zaoferować ci na start kariery jedną z wielu maszyn.
W grze będziemy wypracowywali bardzo cenne punkty doświadczenia, które dają możliwość opracowywanie najnowszych technologii posiadanego przez nas samolotu lub nabycie zupełnie nowej, wspanialszej maszyny.
Twoim zadaniem zostanie także rządzenie składem personalnym, której to poziom doświadczenia zależy jedynie od twoich sukcesów w grze i inwestycji na różnego typu programy rozwojowe.
Tylko od twojej decyzji zależne jest to czy staniesz za sterami doskonałego myśliwca, czy będziesz zobligowany sterować wielkie bombowce – z zadaniem niszczenia strategicznych lokacji na zimie wroga.
Nie zapominaj koniecznie o tym, że w trakcie potyczki nie jesteś sam – możesz, a wręcz musisz wspierać się obecnością sojuszniczych samolotów.

Właściciele gry aktualizują portal gry, umieszczając na niej fakty historyczne i ciekawostki związane z lotnictwem okresu II Wojny Światowej.

Tak więc nie zwlekaj ani minuty, wskakuj do kokpitu i leć na podbój przestworzy, dla powodzenia reprezentowanej przez Ciebie nacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.