THE SETTLERS ONLINE

The Settlers Online

Jeśli dręczy cię nieodparte uczucie nienasycenia grą w Settlers, to dzięki wspaniałomyślności studia BlueByte zyskujesz niepowtarzalną szansę, aby zaspokoić swoje żądze!

Gra otwiera przed nami swoje podwoje całkowicie za darmo, a od jej rozpoczęcia dzieli nas wyłącznie bezproblemowa rejestracja, której możemy dokonać także poprzez posiadane konto na FaceBook’u. Niezwłocznie po założeniu konta zostaniemy przeniesieni do wspaniałego, trójwymiarowej świata w którym przy asystencji wysoce intuicyjnego samouczka podejmiemy elementarne działania zmierzające do rozwoju osady i zapoznania się z interfejsem.

Interfejs gry spełni oczekiwania najbardziej wytrawnych graczy serii i pozwoli zakosztować im niesamowity klimat, który nieustannie od 1997 roku dostarcza nam ten tytuł. W pierwszej kolejności musimy zatroszczyć się o rozwój węzła gospodarczego, który zapewni stały i płynny dostęp do surowców dla naszych budowniczych, konstruktorów i wynalazców. Musimy przyłożyć wszelkich starań żeby w możliwie najkrótszym czasie rozwinąć swoją osadę do miana kwitnącego imperium. Dzięki systemowi poziomów rozgrywka w Settlers jest zrównoważona i skutecznie motywuje nas do jeszcze bardziej sumiennego zaangażowania.

Pozyskiwane za sensowne posunięcia punkty doświadczenia otwierają nam dostęp do bardziej zaawansowanych konstrukcji i zezwalają na posługiwanie się nowocześniejszymi technologiami. The Settlers Online to pozycja nieustannie rozwijana przez twórców i zyskująca wyżyny popularności w wielu krajach. Nieodłącznym elementem gry w osadników jest aspekt militarny, który zainteresowanie musimy wykazać po osiągnięciu pełnej stabilizacji gospodarczej.

Odpowiednio wyszkolona pozwoli nam na poszerzenie kontrolowanego przez nas terytorium, umożliwiając nam dalszą rozbudowę i zwiększenie powierzchni życiowej dla naszych podwładnych. Podejmując się działań militarnych warto pomyśleć o wstąpieniu w struktury jednego z wielu sojuszy, które funkcjonują w grze. Niejednokrotnie pomoc współbraci może okazać się nieoceniona w starciach z potencjalnymi oponentami.

Jeśli będziesz podejmował przemyślane decyzje, kierując się dobrem wspólnym twoich podopiecznych i kontrolowanej przez ciebie osady, to z pewnością odniesiesz zamierzony sukces.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.