PLEMIONA

Plemiona

Nastały czasy głębokiego średniowiecza, gdzie głód, cierpienie i są wyznacznikami ludzkiej codzienności.

Grę w Plemiona rozpoczynamy dokonując zupełnie darmowej rejestracji, po której we władanie otrzymujemy niezagospodarowaną osadę, której potencjał musimy spożytkować, aby uczynić ją kwitnącą metropolią ówczesnego świata. Dzięki pełnemu zaangażowaniu i oddanej pracy na rzecz naszych włości, zyskujemy dostęp do coraz bardziej zaawansowanych konstrukcji i militarnych, oraz gospodarczych rozwiązań.

Po zapewnieniu naszej osadzie płynności gospodarczej, w formie dostępu do wszelkich wymaganych dla dynamicznej rozbudowy surowców, musimy rozejrzeć się za tytułową wspólnotą. Przynależność do plemienia do jeden z głównych wątków gry. Znalezienie odpowiedniego dla siebie sojuszu stanie się dla nas gwarantem bezpieczeństwa i pomocy. Plemiona to jedna z nielicznych gier przeglądarkowych, w której możemy całkowicie wyeliminować naszego przeciwnika z rozgrywki. Dokonamy tego atakując i przejmując wszystkie kontrolowane przez niego terytoria.

Plemiona to gra przeglądarkowa, która cieszy się niesłabnącą popularnością już od wielu lat i jest faktycznym weteranem tego gatunku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.