MONDOZOOPARK

MondoZoo Park

Przenieś się do bajkowego, wręcz kreskówkowego świata, aby wcielić się w rolę dyrektora ogrodu zoologicznego i zaprowadzić go na wyżyny sławy.

MondoZooPark to pozycja mocno w swoim wymiarze podobna do MondoZoo, lecz zdecydowanie większy nacisk położoną w niej na dopracowanie grafiki i interfejsu gry. Pozycja ta jest kompilacją wielu poprzednich produkcji studia Mondo, znajdziemy w niej zwierzaki z MondoVeto i infrastrukturę, wyżej wspomnianej MondoZooPark. Rozpoczynając zupełnie darmową rozgrywkę, otrzymujemy nieznacznie zagospodarowany skrawek ziemi, który za sprawą odpowiedniej polityki musimy przekształcić w sprawnie funkcjonujące centrum rozgrywki.

Wraz z osiąganiem kolejnych poziomów rozwoju, uzyskujemy dostęp do coraz bardziej prestiżowych gatunków i mocniej zaawansowanych zabudowań. Głównym celem gry jest wybudowanie dochodowego ogrodu, który będzie cieszył się uznaniem wśród odwiedzających. Cały wygląd ogrodu i to, co będzie w stanie zaproponować swoim gościom zależy tylko i wyłącznie od kreatywności i woli gracza.

Jeśli czujesz się na siłach, aby przejąć stery przyszłego centrum rozrywki, bez obawy o jego los to nie zwlekaj ani chwili.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.