MONDOZOO

MondoZoo

Zawalcz o los zagrożonych wyginięciem gatunków zwierząt, aby zachować ich piękno dla przyszłych pokoleń!

Rozpoczynając zupełnie darmową grę w MondoZoo wcielamy się w rolę dyrektora jednego z ogrodów zoologicznych i zabiegamy o jego dynamiczny rozwój. Pozycja ta kładzie szczególny nacisk na te gatunki zwierząt, które są wyginięciem. Początkowo niezagospodarowany kawałek ziemi będziemy musieli przygotować na przyjęcie pierwszych zwierząt i ubogacić go w elementarne zabudowania służące odwiedzającym.

Twórcy gry oddali do naszej dyspozycji około 200 gatunków z całego świata, które na chwile obecną są w zagrożeniu. MondoZoo promuje także działalność World Animal Foundation, skąd zupełnie legalnie nabywamy do swojego ogrodu. Mimo wszystko, drugą dostępną opcją jest zakup zwierząt na czarnym rynku, zależnie od naszych wyborów rośnie lub maleje prestiż naszego ogrodu.

Prestiż jest znaczącym czynnikiem regulującym ilość odwiedzających nas gości, którzy są jedynym źródłem utrzymania ogrodu. Nie zwlekaj więc ani chwili, tylko czym prędzej przystąp do działania i wesprzyj pomocną ręką zwierzaki, które oczekują na twoje wsparcie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.