MONDOVETO

MondoVeto

Czym prędzej przywdziej swój biały kitel i ruszaj do przychodni, w której już czeka na ciebie z nadzieja uzyskania pomocy grono zwierząt wraz ze swoimi opiekunami.

W grze MondoVeto wcielamy się w rolę lekarza weterynarii, którego przeprowadzimy przez szereg zabiegów i badań występujących w tym fachu. Na naszej drodze staną dziesiątki zwierzęcych urazów i chorób, których pokonanie będzie wymagało od nas pewnej wiedzy i doświadczenia. Powodzenie naszych działań zależy od naszego zaangażowania, naszej precyzji i zdolności logicznego myślenia.

W naszych staraniach nie musimy czuć się osamotnieni, twórcy gry umożliwi nam tworzenie wspólnoty z innymi graczami, dzięki czemu zwiększymy swoje doświadczenie i poszerzymy horyzonty kierowanej przez nas kliniki. Wszelkie medyczne czynności odbywają się na zasadzie mini gier, których ukończenie z sukcesem jest odzwierciedleniem prawidłowo wykonanego zabiegu. Zatrudniani przez nas pracownicy będą w stanie wyręczyć nas w pewnych czynnościach, tym samym podnosząc sprawność naszych usług.

Chore i cierpiące zwierzaki liczą na ciebie i twoje zdolności, czy jesteś na tyle zdolny, aby wkroczyć do tego świata przyjść im na ratunek?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.