MONDOFOOT

MondoFoot

Wciel się w rolę niesamowitego managera jednej z drużyn piłkarskich i zaprowadź ją na wyżyny sławy i bogactwa.

Poza samym aspektem administracji drużyną, gra bogata jest w elementy , które czynią ją wyjątkowo pozycją w swoim gatunku. Wszystkie nasze działania związane są z kartami i zawartymi na nich akcjami, które w odpowiedni sposób pożytkujemy. Rozpoczynając zupełnie darmową grę, otrzymujemy pierwsze 33 karty, za sprawą których będziemy w stanie zawiązać swoją pierwszą drużynę.

Zależnie od zaangażowania gracza i ilości treningów, jakie przeprowadzi ze swoimi podopiecznymi piłkarze będą rozwijali się i reprezentowali coraz wyższy poziom. Twórcy nie zapomnieli także o wprowadzeniu do gry giełdy wymiany, która polega na transferze kart pomiędzy graczami, według ustalonych warunków.

Każdy rozgrywany przez naszą drużynę mecz odbywa się w czasie rzeczywistym, dlatego w przerwach możemy dokonywać pewnych modyfikacji zaplanowanej już taktyki i przeprowadzać zmiany personalne na boisku. Naszym głównym dążeniem jest osiągnięcie Pucharu Świata, do którego dochodzimy odbywając w ligach krajowych, wzbijając się na wyżyny.

Dla osiągnięcia sukcesu w grze MondoFoot musimy wykazać się zdolnością pragmatycznego myślenia i byciem wytrwałym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.