Łowcy Zombi

Łowcy Zombi: Apokalipsa

Wejdź do niesamowitego świata Łowców i zwalczaj hordy krwiożerczych w darmowej fabularnej grze Łowcy : Apokalipsa!


Historia rozpoczyna się w centrum Nowego Jorku, kiedy gwałtownie wybucha epidemia, siejąc popłoch i śmierć. Zadajesz sobie pytania: czy uratujesz swoich bliskich? Czy stawisz czoła wyzwaniu i pokonasz prezesa złowrogiej korporacji? Ruszasz przed siebie, walcząc na każdym kroku ze śmiertelnymi zagrożeniami. Nieżywi czają się za każdym rogiem, więc przed tobą długa droga… Przed tobą wiele zdarzeń, porywających zadań i dziesiątków nagród oraz przedmiotów, w które wyposażysz swojego Łowcę.

W Łowcy Zombi: Apokalipsa odnajdziesz nie tylko kampanię, ale również tryby PvP (gracz kontra gracz), w których zmierzysz się z przypadkowymi osobami lub członkami gangów. W gangu znajdziesz niepowtarzalne budynki i premie, a także związane z nimi typy gry jak np. Napad. Rozwijaj swój i współzawodnicz z pozostałymi gangami o tytuł najsilniejszego i najbardziej niebezpiecznego gangu w mieście! Z głową inwestuj zasoby swojego gangu. Znajdź optymalny model postępu.

Na najbardziej zaawansowanych graczy, oczekują najtrudniejsi przeciwnicy, jak i również pozostali gracze, którzy będą deptać ci po piętach. Pozyskuj najdzielniejszych wojowników do swojego gangu, a zagwarantujecie sobie najwyższą pozycję w barbarzyńskim świecie Łowców Zombi.

Gra Łowcy Zombi: Apokalipsa jest dostępna przez przeglądarki internetowe, a ze względu na responsywny design jest dostępne zarówno na komputerach, jak i na urządzeniach mobilnych (tablet i smartfon). Apki są do pobrania z Google Play jak i z iTunes.

Zagraj i przekonaj się, jak kończy się historia opowiedziana w grze!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.