Legends of Honor

Legends of Honor

W zdewastowanym wojną kraju, rozdartym między 3 konkurujące odłamy, przetrwanie i dostatek są priorytetem mocnych. W Legends of Honor mury rosną, a walą się w mgnieniu oka, więc zbieraj wojska i przygotuj bohaterów do !

Przeglądarkowa gra Legends of Honor to MMORPG, która łączy wartką akcję z wznoszeniem imperium, w której przemyślane decyzje mogą przesądzić o niepowtarzalnym zwycięstwie lub druzgocącej porażce. Nie wszystkie wojny wygrywa się na polu , a podejście do budowy wspaniałego grodu jest tak samo istotna co wygrywanie niesamowitych batalii PvP. Jako pan twierdzy jesteś zobligowany wznosić budowle, rekrutować potężnych żołnierzy i troszczyć się, aby mury wytrzymały napór krwiożerczych przeciwników. Czy masz to, czego trzeba, by zostać legendą honoru?

Gra Legends of Honor łączy w sobie walkę, przemyślaną rozbudowę i zarządzanie jednostkami, dlatego też gracze muszą planować rozważnie każdy swój ruch i napadać na nieprzyjaciół bez zahamowań, bo inaczej ich fort obróci się w ruinę.

Rozległa mapa świata dostępna w grze umożliwia bezproblemowe poruszanie się i dokładne rozplanowanie potyczek. Rekruci dostają nagrody do ataku i kary do obrony w zależności od ukształtowania terenu. Bohaterowie są w stanie tworzyć w lasach zasadzki na wrogie wojska i wchodzić na wzniesienia, by analizować najbliższą okolicę i rozglądać się w poszukiwaniu oddziałów nieprzyjaciela.

W tej grze w przeglądarce nie jesteś zobligowany toczyć wojny samemu. Złóż przyrzeczenie wierności jednej z trzech frakcji i dołącz do sojuszy z ludźmi z całego globu, aby zjednoczonymi wojskami zwyciężać w morderczych konfrontacjach PvP, które zobrazują żywot tych średniowiecznych światów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.