GREPOLIS

Grepolis

Wspaniały świat antycznej Grecji otwiera przed nami swoje tajniki i oczekuje tych, którzy w tym bezkompromisowym czasie są gotowi przetrwać dla chwały i bogactwa dając świadectwo swoich racji.

Grę rozpoczynamy całkowicie za darmo otrzymując do pod własne rozkazy nieznacznie zagospodarowane terytorium, dzięki któremu w szybkim czasie zapewnimy sobie dostęp do wszelkiego typu niezbędnych dla dalszej rozbudowy surowców. Cały projekt został wykonany w fantastycznie prezentującej się grafice dwuwymiarowej, która nadaje niebywałego charakteru prowadzonej rozgrywce.

Wspaniale przygotowany samouczek przeprowadzi nas przez pierwsze istotne dla funkcjonowania osady decyzje i przygotuje nas do dalszej, samodzielnej gry. Świat gry Grepolis jest bardzo obszerny, dlatego w celu prowadzenia skutecznych wojen musimy wykazać się odpowiednio rozwiniętym zmysłem strategicznym i administratorskim. W naszych działaniach nie może także zabraknąć tematyki mitologicznej i związanych z nią bóstw. Wyłącznie od naszej decyzji zależy to, jakiemu bóstwu poświęcimy swoje miasto i w jakim stopniu oddamy mu cześć.

Jeśli wykażemy się odpowiednim szacunkiem wobec naszego patrona, to możemy liczyć na liczne profity, które pośle nam z nieboskłonu. Na pewnym etapie rozwoju warto także rozejrzeć się za sojuszem, do którego przystąpienie wiąże się z szeregiem profitów, bardzo znaczących w późniejszej rozgrywce.

Dzięki inwestowaniu w wszelkiego typu badania i technologie, zyskamy tak bardzo potrzebną do zwycięstwa przewagę na przeciwnikami. Każda decyzja będzie miała swoje konsekwencje w rozgrywce, a z jakości swoich posunięć bardzo szybko złożymy egzamin.

Jeden komentarz do GREPOLIS

  1. anomar pisze:

    a ja polecam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.