Forge of Empires

Forge of Empires to strategiczna gra via www, w której tworzysz własnąwioskę i rozwijasz je na płaszczyźnie dziejów, poczynając od prehistorycznej.

Grę w Forge of Empires możemy zacząć zupełnie darmowo, przechodząc wyłącznie przez bezproblemową rejestrację i uznając regulamin rozgrywki. Rekrutacja silnej armii jest jednym z twoich kluczowych celów, gdyż stanie się dla ciebie gwarantem suwerenności i umożliwi ci ocalić się przed zniszczeniem twojego kreującego się węzła gospodarczego.W celu osiągnięcia przewagi nad konkurentem, musisz także pomyśleć o zainwestowaniu w rozwój technologii oraz wdrożenie kolejnych badań.
Staniesz nie tylko przed obowiązkiem prowadzenia zaciekłych walkach z innymi graczami, ale również system Forge of Empires postawi przed tobą wiele zdarzeń historyczny, których to konsekwencje musisz rozumnie przezwyciężyć.Musisz także pamiętać o konieczności współpracy z innymi graczami, jacy będą mieli możliwość wesprzeć twoje starania, oferując ci przewodnictwo nad oponentem.Więc jeśli starczy ci siły i męstwa, to nie czekaj tylko ujarzmij misję, prowadząc swoją ziemię do chwały.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.