DRAKENSANG ONLINE

Drakensang Online

Wejdź do fantastycznego świata przepełnionego magią, aby podjąć się kontroli nad jednym z bohaterów.

Cały świat gry został wykonany w oszołamiającej grafice trójwymiarowej, która swoją świetność opiera na zaawansowanym oprogramowaniu Flash. Jest to niebywale rewolucyjny projekt na arenie gier przeglądarkowych i cieszy się on niesłabnącą popularnością, która od początku jego istnienia stoi na bardzo wysokim poziomie. Rozpoczynając zupełnie darmową rozgrywkę dokonujemy wyboru klasy postaci, którą poprowadzimy przez grę.

Twórcy oddali nam do wyboru: wojownika, maga i zwiadowcę. Każda z ras została mocno zróżnicowana, posiada odmienne predyspozycje do danych typów walki i posługiwania się poszczególnymi typami broni. Drakensang Online to wspaniałe odzwierciedlenie macierzystej produkcji, w które gramy z niedowierzaniem w jakość wykonania gry. Interfejs gry i samouczek zostały wykonane w wysoce intuicyjny sposób. Interfejs na pierwszy rzut oka skojarzy nam się z tymi, które znamy z pecetowych hitów gatunku RPG, takich jak Diablo.

Natomiast samouczek bardzo sprawnie zapozna nas z elementarnymi zasadami prowadzenia rozgrywki. Jak na prawdziwego RPG’a przystało, w Drakensang Online na swojej drodze napotkamy ogromne ilości misji głównych i pobocznych zadań, które urozmaicają całą fabułę.

Niektórzy mogą dopatrywać się minusów w tak ciężkiej, jak na grę przeglądarkową grafice, co może stanowić niebywałą przeszkodę dla amatorów gry przez urządzenia inne niż komputery.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.