DARK ORBIT

Dark Orbit

Ogarnięta przez konflikt przechodzi przez okres wzmożonej działalności, w której dwie ścierające się ze sobą korporacje walczą o wpływ i bogactwo.

Czy opowiesz się po stronie jednej z nich i włożysz swój wkład w te działania? W Dark Orbit przyjdzie nam stoczyć liczne pojedynki z rebelianckimi statkami, które przemierzają nasze terytoria grabiąc i niszcząc lub z bardziej zaawansowanymi konstrukcyjnie okrętami wrogiej korporacji, które zechcą podważyć naszą suwerenność.

Rozgrywkę rozpoczynamy zupełnie darmowo otrzymując swój pierwszy, elementarnie wyposażony statek, dzięki któremu będziemy w stanie zyskać pierwsze środki na modernizację i szkolenie. Doświadczenie jakie zyskamy dzięki realizacji zleconych nam misji lub w wyniku wygranych walk otwiera nam drogę dostępu do nowych maszyn i ulepszeń.

Gra cieszy się niesłabnącą popularnością i podlega nieustannemu rozwojowi ze strony twórców, którzy urozmaicają rozgrywkę wprowadzając do niej nowe misje, jednostki bojowe i lokacje. Naszym celem jest więc osiągnięcie jak najwyższego rozwoju technologicznego i nabranie doświadczenia, za sprawą których stoczymy zwycięski pojedynek z każdą wrogą jednostką.

Także w Dark Orbit nie zabrakło elementów premium, dzięki którym możemy w szybki sposób ułatwić sobie rozgrywkę i zdobyć przewagę nad oponentami.

Jeden komentarz do DARK ORBIT

  1. Claude pisze:

    ciekawe, chyba wyproboje 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.