Aion

Zrób pożytek ze swoich skrzydeł, tak aby poniosły cię w słuszne lokacje i umożliwiły ci zyskać chwałę w tajemniczej rzeczywistości Arteia.
Gra wprowadza nas do legendarnej krainy, w której niegdyś przyjacielskie nacje popadły w krwawy konflikt włączając machinę wojny, której nikt nie powstrzyma.
Możemy mieć pewność, że poziom dopracowania gry pozytywnie nas zaskoczy, gdyż jest ona kolejną produkcją przesławnego w świecie studia NC Soft odpowiedającego za takie gry jak Guild Wars czy Lineage. Zaczynając grę będziesz musiał opowiedzieć się po jednej ze stron potyczki, swojemu wyborowi będziesz wierny już na całą rozgrywkę. Następnie zadecydujesz, którą klasę bohatera chciałbyś reprezentować. Twórcy gry przekazali do naszej dyspozycji trzy klasy bohaterów: Maga, Wojownika i Duchownego, z których każda wyróżnia się wyjątkową kombinacją umiejętności i atrybutów. Rozbudowany świat Aion i jego podatność na penetrację pozwoli ci odwiedzić każde miejsce na mapie i pokonywać ogromne odległości przy wsparciu twoich skrzydeł. Wielki świat gry czeka na wszystkich graczy, gotowych stanąć do pojedynku z niezliczoną liczbą kreatur i bossów, broniących swoich ziem.
W tym świecie nikomu nie zabraknie również starć z innymi grającymi, przedstawicielami wrogiego ludu.
Nie zwlekaj więc ani chwili, ale wkrocz do fantastycznego świata Aion, łącz się w gildie i sojusze, by wyruszyć na podbój świata i zwyciężyć odwiecznego przeciwnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.